İtalya'da temaslar Lemina ve Asamoah için..

Slovakya kampı öncesinde transfer uçaklarını ardı ardına İstanbul'a indiren Galatasaray'da sıradaki hedef ortasahaya sertlik getirecek isimleri kadroya katmak. İtalyan ekibi Juventus'un kapısını çalan Galatasaray'da hedef Kwadwo Asamoah ve Mario Lemina. İki oyuncuyu da satın alma opsiyonuyla kiralamak isteyen Galatasaraylı yöneticilerin temasları sürüyor..

İtalyan basınına da yansıyan haberlere göre; yönetim, iki futbolcu için Juventus'a resmi teklifini sundu. Galatasaray'ın Ganalı Kwadwo Asamoah ile her konuda anlaştığı belirtiliyor. Fakat Juventus'un yıldız futbolcuyu kiralamaya yanaşmadığı ve "Bonservisiyle alın" yanıtını verdiği öğrenildi. İtalyan deviyle pazarlıklarını sürdüren Sarı-Kırmızılılar bu inadı kırmaya çalışıyor. Yönetim, Gabonlu Mario Lemina konusunda ise mutlu sona çok daha yakın gözüküyor.

İTALYAN BASININA GÖRE TRANSFER YAKIN
Galatasaray, 24 yaşındaki futbolcunun satın alma opsiyonuyla kiralanması konusunda anlaşma sağladı fakat Lemina'nın Türkiye'ye gelme konusunda çekinceleri olduğu, yönetimin yıldız oyuncuyu ikna için büyük çaba harcadığı öğrenildi. İtalyan basını ise Lemina'nın Galatasaray'a transferinin büyük ihtimalle gerçekleşeceğini belirtiyor. Bu konuda birkaç gün içinde sıcak gelişmeler bekleniyor.

IGOR TUDOR DEVREYE GİRDİ
Juventus kulübünde yıllarca futbol oynayan ve mevcut yöneticilerle çok iyi ilişkiler içinde olan Igor Tudor transfer için devreye girmiş durumda. Hırvat hoca hem Lemina hem de Asamoah'ın kiralanması için İtalyan kulübüyle görüşmesinin yanı sıra oyuncularla da kısa bir telefon görüşmesi yaptığı iddia ediliyor.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.