Kıran kırana bonservis pazarlığı..

27 yaşındaki Cezayirli yıldız Feghouli ile her konuda anlaşan Galatasaray, kulübü West Ham’la son pürüzleri gidermeye çalışıyor. Ödeme takviminde uzlaşma sağlanır sağlanmaz, tecrübeli futbolcunun transferi gerçekleşecek.

Fanatik gazetesinde yer alan habere göre; Galatasaray artık Feghouli transferini resmiyete dökmek için geri sayımda... Sarı-Kırmızılılar, 27 yaşındaki Cezayirli yıldızla her konuda anlaşma sağladı. Şu sıralarda oyuncunun kulübü West Ham United ile ödeme takvimi konusundaki görüşmeler devam ediyor. Sarı-Kırmızılılar bir aksiklik çıkmazsa bu transferi 4.5 milyon Euro bonservis bedeli ödeyerek gerçekleştirecek. Ancak İngiliz kulübü paranın tamamını peşin olarak talep ederken, Galatasaray cephesi hem taksit hem de çeşitli bonuslarla uzlaşma sağlamaya çalışıyor. West Ham’la anlaşma sağlanır sağlanmaz, Feghouli’nin Galatasaray’ın kamp çalışmalarına katılması bekleniyor. Yıldız futbolcuya da senelik 3.5 milyon Euro civarında bir teklif yapıldığı ifade edildi.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.