Mariano: Şampiyonluklar kazanmaya geldim..

Galatasaray'ın transfer döneminde kadrosuna kattığı 4.oyuncu olan Brezilyalı savunma oyuncusu Mariano, bugün gerçekleştirilen imza töreni sonrasında Galatasaray Televizyonu'na açıklamalarda bulundu. Galatasaray'a kupalar kazanmaya geldiğini belirten 31 yaşındaki savunma oyuncusunun açıklamalarının tamamı şu şekilde..

GALATASARAY'I BİLİYORDUM..
Galatasaray'ın teklifini tatil sonrası Sevilla'ya geldikten 3 gün sonra menajerim aracılığıyla öğrendim. Galatasaray'ın benimle ilgilendiğini ve beni çok istediğini söyledi. Ben de Galatasaray'ın ne kadar büyük, şampiyonluklar için mücadele eden bir kulüp olduğunu biliyordum; inanılmaz mutlu oldum ve menajerime olumlu görüş bildirdim. Galatasaray taraftarının havaalanında beni bekliyor olması benim için duygusal bir andı. Beni çok duygulandırdı ve mutlu etti. Ne kadar fanatik ve takımlarına bağlı olduklarını zaten biliyordum. Bunu görmüş oldum.

MAICON, MUSLERA VE TAFFAREL..
Maicon'a "Savunmanın Tanrısı" diyorlar. Umarım Galatasaray taraftarları önümüzdeki günlerde bana da bir lakap takarlar. Gerek Maicon, gerek Muslera'nın bana burada çok faydası olacaktır. Maicon ile aynı ülkedeniz, büyük avantajı olacaktır. Muslera ile aynı dili konuşmasak da birbirine yakın diller konuşuyoruz ve mutlaka yardımcı olacaktır. Farklı ülkeye gittiğinizde dil olarak anlaşabileceğiniz isimler olması saha içi ve dışında avantajdır. Buraya gelmeden önce Taffarel ile fikir alışverişinde bulundum. İstanbul, Galatasaray ve Mert Çetin ile ilgili çok güzel şeyler söyledi ve şimdi burada olduğum için çok mutluyum

ŞAMPİYONLUK İÇİN GELDİM
Galatasaray ile Avrupa başarısına imza atmak benim için mutluluk verici olacaktır. Sevilla ile UEFA Avrupa Ligi Kupası kazandım. Bu kupayı Galatasaray ile bir kez daha kazanmak beni mutlu edecektir. Burada çok başarılı olmayı bekliyorum. Galatasaray önemli bir camia ve burada başarılarıma yenilerini eklemek istiyorum. Buraya geliş amacım şampiyonluklar kazanmak, kupalar kazanmak. Avrupa'da iyi işler yaptım, çıkış halindeyim. Bu çıkışı burada da devam ettirmek istiyorum.


Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.