Martin Linnes: Kim gelirse gelsin önemli değil

Slovakya kampında Martin Linnes ve Garry Rodrigues basın toplantısı düzenledi. Norveçli oyuncu, pozisyonu ile ilgili kendisine yöneltilen soruya, “Şu ana kadar hoca ile bir konuşmamız geçmedi. Yaptığımız antrenmanlara bakarsak hep sağ bek pozisyonda oynadım. Kim gelirse gelsin önemli değil... Benim katkı vermem, hocanın tercih etmesi halinde görevimi yapmam önemli. Odaklandığım konu bu” yanıtını verdi. Martin Linnes, basın mensuplarının diğer sorularına ise şöyle yanıt verdi: 

Asıl mevkim sağ bek. Hocam bana 'sol bekte sana ihtiyacım var' demişse ve ben kendimi görevimi yaptıktan sonra iyi hissetmişsem mesele yok. Önemli olan takıma katkı verebilmek. Her iki tarafta oynayabilmek benim için bir avantaj. İki tarafta da takıma faydalı olmak için elimden geleni yapacağım.

Diğer sezonlara göre farklı bir lig olacak bizim için. Normalde kamp sonrası ilk maç ligde olur, biz şimdi Avrupa oynayacağız. Garry'nin de dediği gibi bunu değiştiremiyoruz. Buna odaklanmamız lazım... Hocamız da bizi en iyi şekilde hazırlıyor.

Sabri uzun yıllardır bu camiaya  hizmetler vermiş bir isimdi. Geçen sezon da benim önümde sağ bek oynuyordu. O ayrıldıktan sonra şimdi birinin çıkıp bu pozisyonu alması lazım. Umarım bu da ben olurum.

Maicon, Brezilya'da devam eden bir ligden geldi. o yüzden hazır ve fiziksel durumu da iyi. Hava toplarında ve birebirlerde defansif olarak üst seviyede. Topu oyuna sokması, pas alışverişi yapması ne kadar isabetli bir transfer olduğunu gösteriyor. Gomis, bitiriciliği yüksek, kaliteli bir isim. Onu isabetli ortalarımızla topla buluşturabilirsek çok gol atacaktır. Üç isim de çok kaliteli...

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.