Muhalefetin adayı Mehmet Cansun..

Dursun Özbek’e muhalif olan kesimin planı, eski başkanlardan Mehmet Cansun’un önderliğinde toplanarak güçlü bir hareket oluşturmak.. 2018'deki seçimlerde Cansun'un aday olması ve kulübün önemli isimlerini de yanında toplaması bekleniyor.

Fanatik gazetesinde yer alan habere göre; Sarı- Kırmızılı kulüp, kartları yeniden dağıtmaya hazırlanıyor. Bu doğrultuda 2018 yılının Mayıs ayında yapılacak seçim için kongre kazanları kaynamaya başladı. Dursun Özbek’e muhalif olan kesimin planı, eski başkanlardan Mehmet Cansun’un önderliğinde toplanarak güçlü bir hareket oluşturmak. Bu birleşmeye ilk etapta Mehmet Cansun’dan olumlu geriş dönüş alındığı, hatta efsane başkan Faruk Süren’in de destek verdiği iddia ediliyor. Muhalif grubun bir sonraki planı, Duygun Yarsuvat’ın da tam desteğini alarak, Özbek’in karşısına güçlü bir oy potansiyeliyle çıkarak yönetimi değiştirmek.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.