Sneijder meselesi papatya falına döndü; Gitsin mi, kalsın mı?

Gitsin ve kalsın ikilemi arasında puslu ortam sürerken, başkan Dursun Özbek üst üste iki kez önümüzdeki hafta Wesley Sneijder'in menajeri Guido Albers ile masaya oturacaklarını duyurdu. Yönetim ve Albers bu buluşmada karşılıklı isteklerini dile getirecekler. Sneijder'in kaderi de bu buluşmada çizilecek. Sarı-kırmızılıların yıllık maaşı 5 milyon euro'yu aşan Hollandalı yıldızın, ABD veya İtalya'da takım bulması halinde gitmesine soğuk bakmıyor. Menajeri Guido Albers her ne kadar geçtiğimiz günlerde "Wesley Sneijder, Galatasaray'da mutlu ve kontratına devam edecek" dese de yurt dışında takım arayışını sürdürüyor.

DI MARZIO'DAN ŞOK İDDİA
İtalya'dan verdiği transfer haberleriyle tanınan gazeteci Di Marzio, Sneijder'in sözleşmesini feshetmek için Galatasaray yönetimiyle salı günü bir araya geleceğini iddia etti. Hollandalı yıldızın durumuyla ilgili kendi internet sitesinden bir haber yayınlayan ünlü gazeteci, "Sampdoria ile anlaşan Sneijder, salı günü sözleşmesini feshetmek için İstanbul'a gidecek" ifadesini kullandı. Yıldız oyuncunun menajeri Guido Albers, oyuncusunun önceliğinin Sampdoria olduğunu söyledi ve ayrılığın çok yakın olduğunu ima etti. İtalyan basınına konuşan Albers, "Önümüzde birçok çözüm var. Bunlardan ilki Sampdoria. Wesley gittiği her takımda taraftarın gönlünü kazandı, bu yüzden İtalya'da başka bir takımda oynaması sorun olmayacaktır." şeklinde konuştu. 

DÖRDÜNCÜ KARŞILAMA WESLEY'E
Sneijder için taraftarlar da ilginç bir organizasyona imza atmaya hazırlanıyor. Önümüzdeki hafta menajeri Albers ile İstanbul'a gelecek olan Hollandalı yıldıza tıpkı 'yeni transfer' gibi karşılama yapılması planlanıyor. Böylece sarı-kırmızılı taraftarlar, Sneijder'in takımda kalmasını istediklerini yönetime iletecek..

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.