Ünal Aysal: Fatih Terim konusunda bir fikir belirtmem doğru olmaz.


Galatasaray'ın eski başkanlarından Ünal Aysal, Akşam gazetesine özel açıklamalarda bulundu. Fatih Terim'in milli takımdan ayrılmasının ardından Galatasaray'a dönme ihtimalini değerlendiren Aysal, Östersunds karşısında alınan skoru ve erken seçim ihtimalini de değerlendirdi. Ünal Aysal'ın açıklamaları şu şekilde..

TEK İSTEDİĞİM, GALATASARAY'IN TEKRAR BİR DÜNYA MARKASI OLMASIDIR
Fatih Terim konusunda bir fikir belirtmem doğru olmaz. Tek isteğim, Galatasaray'ın tekrar bir dünya markası olmasıdır. Bunun için de kişilerle ilgili takıntılarımızdan kurtulmamız gerekiyor. Türk sporunun kendisini aşağıya çeken tüm alışkanlıklarından soyutlanarak dünya ile rekabet edebilme şansını, yeni yöntem ve fikirlerle yükseltmeye çalışılması gerektiğine inanıyorum.

Östersunds karşısındaki kötü sonuçlar yanıltıcı olabilir, sezon henüz başlamadı. İnşallah yönetimin gayretleri ve masrafları boşa çıkmaz. Üçüncü bir başarısızlık yılı daha yaşamayız.

TEKRAR BAŞKAN OLMAK GİBİ BİR DÜŞÜNCEM YOK
Seçim şimdilik görünmüyor. Ben zaten daha önce tekrar başkan olmak gibi bir düşüncem olmadığını açıklamıştım. Yaşadığımız son şok neticeye rağmen yeni bir gelişme ihtimali şimdilik yok gibi görünüyor.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.