Yönetimde teknik direktör tartışması!

Galatasaray Yönetim Kurulu'nda Mehmet Özbek'in icraatlarına karşı olan isimler Başkan Dursun Özbek'e muhalif davranıyor Sabah gazetesinden Mehmet Özcan‘ın haberine göre, basketbol sorumlusu Can Topsakal, “Üst aklımız Lucescu olsun” deyince, Özbek sinirlendi ve “Getirebiliyorsan getir!” dedi. Terim’in TFF’den ayrılığı sonrasında bir grup “Terim gelmeli” mesajı yollasa da Topsakal dün apar topar Lucescu ile görüşmeye gitti.

"GİT DE GETİR BAKALIM"
Galatasaray’da basketboldan sorumlu yönetici Can Topsakal’ın dün sabah apar topar Lucescu ile görüşmeye gitmesinin perde arkası aralanıyor: Yönetim kurulu toplantısında Alper Narman ve üç ismi daha yanına alan ve Başkan Dursun Özbek’e “Florya’yı yönetemiyoruz. Siz ve Florya arasında büyük bir boşluk var” diyen Topsakal, “Önerin ne?” yanıtını aldı. “Lucescu’yu üst futbol aklı olarak getirelim” diyen ve Mehmet Özbek’in futboldaki icraatlarından rahatsız olduğunu ifade eden Topsakal’a Başkan Dursun Özbek, “Git de getir hadi bakalım Mircea Lucescu’yu” karşılığını verdi.

AKÜZÜM: TERİM’İ GETİRELİM
Bu görüşmeden bir gün sonra ise TFF’de Fatih Terim depremi yaşanınca, efsane teknik adamı yeniden takımın başında görmek isteyen yönetici Ural Aküzüm bu kez başkanı aradı. Kardeşi Mehmet Özbek’e karşı oluşan yöneticilerden rahatsız olan ve Fatih Terim fikrine soğuk bakan kardeşini de yıpratmak istemeyen Başkan Özbek, bugüne kadar futbolun icraatlarında görünmeyen Can Topsakal’a, “Vakit kaybetmeden gidip Lucescu ile görüş” dedi.

IGOR TUDOR İTİRAZ ETMEDİ
Lucescu’yu Sportif AŞ yönetimine almayı planlayan Can Topsakal, bu planıyla Fatih Terim projesine de set çekmeyi amaçladı ve teknik direktör Tudor’a, “Lucescu senin taktiğine, tercihlerine karışmayacak” sözünü verdi. Koltuğu sallanan Hırvat teknik adamın da, yönetimde ortaya çıkan, “Futbol aklı Lucescu” fikrine olumsuz yanıt vermekten kaçındığı öğrenildi.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.