Cenk Ergün: Şu anda çok ciddi bir takımdaşlık bulunuyor

Galatasaray’da düzenlenen tekne turu organizasyonunda Galatasaray Sportif AŞ Futbol Direktörü Cenk Ergün, Galatasaray Televizyonu’ndan Deniz Gülen’in sorularını yanıtladı. Takımdaki havayı perçinlemek için bu tarz organizasyonlara devam edileceğini belirten Cenk Ergün, her maçın çok zor olduğunu da belirtti. Cenk Ergün'ün açıklamaları şu şekilde..

ŞU ANDA ÇOK CİDDİ BİR TAKIMDAŞLIK BULUNUYOR 
Takımda bir değişim süreci içindeyiz. Aramızda çok sayıda yeni arkadaşımız var. Birçoğu evli ve çocuklu. Oyuncularımıza kamplar dışında ailecek de bir araya gelebilecekleri bir ortam hazırlamak istedik. Çok kısa sürede 3 maç aradan çıkmış olacak. Arkasından milli takım arası gelecek. Maçımız da Cuma günü olduğu için bir tekne turu organizasyonu düzenlemek istedik. Takımca bir araya geldik. Aramızdaki havayı perçinlemek için bu tarz organizasyonlara devam edeceğiz. Şu anda çok ciddi bir takımdaşlık bulunuyor. Yabancı arkadaşlarımızın da aileleri yeni geldi. Hepsinin de değişik yaşlarda çocukları var. Burada hepimiz onlara yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu, futbolcu arkadaşlarımıza saha ve saha dışında da güvence verecektir.

BİZ DE ÖZLENEN, İSTENEN PERFORMANSI SAĞLAMAK İSTİYORUZ
Sivasspor maçında umarım taraftarımız bizi yalnız bırakmayacak. Biz de özlenen, istenen performansı sağlamak istiyoruz. Her maç çok zor.  Amacımız Cuma günü de galip gelerek milli maç arasına 3’te 3 ile girmek.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.