CEO mu başkan mı?

Bazı yöneticilerin, başkan olarak görmek istedikleri Fatih Terim’e Dursun Özbek mayıs ayındaki seçim için CEO’luk teklif edecek. Usta hoca ise karar aşamasında. Fotomaç Gazetesi'ndeki habere göre; Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in birkaç gün içinde görüşeceği tecrübeli futbol adamına mayıs ayında yapılacak seçim sonrasında kulüp CEO'luğu (üst yönetici) teklifinde bulunacağı belirtildi. 

Öte yandan yönetim içinde Terim'i başkan olarak görmek isteyenlerin sayısı da hiç de az değil. Muhalif kanattan bazı isimlerin usta hocadan listesini hazırlayıp mayısta başkanlığa aday olmasını istediği belirtildi.

TARAFTAR 'TERİM' DİYOR
Sarı-kırmızılı taraftarlar da kulübün efsane teknik direktörünü, 1 numaralı koltukta görmeyi arzuluyor. Sosyal medyada ve bazı taraftar sitelerinde Fatih Terim'in başkanlığa aday olması için sesler yükselmeye başladı. Tüm bu gelişmeler ve istekler karşısında sessizliğini koruyan usta hocanın karar vermek için düşündüğü, başkan Özbek'le yapacağı görüşmenin ardından yol haritasını çizeceği gelen haberler arasında.

KIRAÇ'TAN DESTEK
Her geçen gün adı yeniden sarı-kırmızılı takımla anılan Fatih Terim'e camianın önemli isimlerinden İnan Kıraç kalkan oldu. Kıraç'ın, milli takımdan ayrılmasından sonra Terim'in bir kez daha Galatasaray'a gelmesi için düğmeye bastığı ve gerek kendisi gerekse başkan Dursun Özbek ile bir görüşme yaptığı öğrenildi. Terim'le Bodrum'da yapılan buluşmada bir kez daha kendisine ihtiyaç olduğunu ifade ettiği kaydedildi..

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.