Divan Kurulu sonrasında Dursun Özbek'in eli güçlendi!

Galatasaray'da önceki gün gerçekleşen olaylı divan yönetimin elini zayıflatmadı, aksine güçlendirdi. Sportif AŞ eski üyesi Levent Nazifoğlu ile yaşanan tartışmalar sonrası gerek sosyal medyada gerekse de camiada Özbek ve ekibine olan destek arttı.

Milliyet gazetesinde yer alan habere göre; Başkan Dursun Özbek tarafından "Kara bir leke" olarak yorumlanan tartışmalar sonrası, sosyal medyada Özbek ve ekibine taraftar ilk kez bu oranda destek verdi. Bugüne kadar tribünlerle arası pek de iyi olmayan Başkan'ın bu kez arkasında duran taraftarlar, Galatasaray'ın önü kesilmek isteniyor. Böylesine bir kadro oluşturuldu. Bunu çekemeyenler eleştiriyor ve başarılı olunmasından korkuyorlar" mesajlarını paylaştılar.

Diğer taraftan camianın ileri gelenleri ise dün Başkan Dursun Özbek'i arayarak, üzüntülerini dile getirdiler. Galatasaray divan üyeleri de Levent Nazifoğlu'nun disiplin kuruluna sevk edilmesi için harekete geçtiler. Bazı üyelerin bununla ilgili bir çalışma içerisinde olduğu ve gerekli dilekçelerin hazırlandığı bildirildi.

FRENE BASMAK YOK
Cim-Bom frene basmayacak. Önceki gün Divan Kurulu'nda transferlerin maliyetiyle ilgili yapılan eleştirilerin ardından yönetimin bundan sonraki tavrının ne olacağı merak ediliyordu. Sarı-kırmızılı yönetimin kesinlikle transfer politikasında değişikliğe gitmeyeceği öğrenildi. Başkan Dursun Özbek'in olaylı divan sonrası bazı yöneticilerle yaptığı zirvede, "Çok iyi bir kadro oluşturduk. Bunu yarım bırakamayız. Bu noktada frene basmayacağız" dediği belirlendi. Bu arada sarı-kırmızılılar bir süredir gündeminde olan Asamoah transferini gerçekleştirmek için artık sona yaklaştı. Ganalı futbolcunun önümüzdeki hafta başında İstanbul'a getirilmesinin planlandığı bildirildi.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.