Dursun Özbek'ten teknik direktör açıklaması..

Galatasaray & Workinton anlaşması sonrasında Ali Sami Yen Arena'da bulunan ofisleri ve toplantı salonlarını ziyaret eden başkan Dursun Özbek, yaptığı ziyaretler sırasında GS-Workinton'un hazırladığı Fatih Terim çalışma ofisinde basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.  Dursun Özbek'in açıklamalarının tamamı şu şekilde..

Galatasaray çok önemli bir dönemden geçiyor. Tüm camiamızın birlik ve beraberlik içinde olması lazım. Galatasaray futbol takımının başında bir hoca var. Fatih Terim tartışmalarını doğru bulmuyorum. Galatasaray yönetimini yıpratmak için insanlar uğraşmamalıdır. Bu sene lige iddialı hazırlanıyoruz. Tek amacımız, şampiyonluk. Bunun için gerekli transferleri yaptık, yapmaya devam edeceğiz. Hesabımızı kitabımızı çok iyi yaptık. Şu an bütçenin içindeki harcamaları yapıyoruz. Bizi zora sokacak harcamalar içinde değiliz.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.