Galatasaray'da Sinan Gümüş ve Yasin Öztekin kararı!

Galatasaray'da transfer adına hareketli günler yaşanmaya devam ederken Sinan Gümüş ile ilgili önemli bir karar alındı. Futbol Arena'nın haberine göre; Galatasaray yönetimi Sinan Gümüş'e gitmek adına Temmuz ayında reddettiği yeni kontrat teklifi ve ayrılık talebi, Yasin Öztekin'in ise şu anda üst düzey bulunmayan performansı nedeniyle zam yapılması tamamen gündem dışı kaldı. Galatasaray Kulübü Sinan ve Yasin'e Ocak ayına kadar kesinlikle zam ve yeni sözleşme yapmayacak.

Galatasaray'ın 1 ay önce kendisine teklif ettiği yeni sözleşme ve zam teklifini reddedip 'Ayrılmak istiyorum' yanıtı veren Sinan Gümüş ile yapılacak bu görüşme kaderini tayin edecek. Galatasaray'da 600 bin euro kazanan ve sarı kırmızılıların 1.1 milyon euroluk önerisini kabul etmeyen Sinan'dan artık kesin kararını vermesi istenecek.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.