Sahanın Yıldızları Evinizi Süsleyecek!

Yeni sezonda yenilenen kadrosuyla ilk 2 haftada rakiplerini sürklase ederek şampiyonluğun en büyük adayı olduğunu gösteren Galatasaray'ı stadyumda seyredemediğiniz için üzülmeyin! Süper Lig'in yayıncısı Digitürk'ün web sitemize özel sunduğu fırsatları tercih edin, dilediğin yerde beIN Connect uygulamasıyla evde - işte - okulda Galatasaray'ın şampiyonluk yürüyüşünde yanında olun!

Digiturk Spor Paketine üye olmanız durumunda;
  • İlk 2 ay ayda sadece 49TL!
  • Aktivasyon  ve Kurulum ücretsiz,
  • beIN Connect ile web’ten, cepten ya da tabletten Spor Toto Süper Lig dahil paketiniz kapsamındaki tüm maçları canlı olarak hiç bir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz.
Spor Paketi ilk 2 ay aylık 49,00TL'ye, kalan aylar aylık 99,00 TL’ye üye olabilirsiniz.Spor Paketi Kampanyası Detayları:
Spor Paketi Kampanyasında, 12 ay taahhüt verilmesi gerekmektedir.  İç kurum ve aktivasyon ücretsizdir. Çanak anten kurulumu 95 TL veya taksitle 10 TL x 12 ay olarak yapılmaktadır. Seçeceğiniz HD servisi ile üyeliğinizde bulunan tüm HD kanallarını da izleyebilirsiniz. 

Uydu Alıcısı:
Uydu alıcısı, Digiturk üyeliği süresi boyunca kullanıma verilmektedir.  Digiturk garantisi altında olan uydu alıcınızı arılanması durumunda çalışan bir uydu alıcısı ile değiştirebilirsiniz. Uydu alıcınızın arızalanması durumunda çalışan bir uydu alıcısı ile değiştirilir.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.