Tudor'dan Emre Mor'a veto!

Galatasaray transfer çalışmalarına devam ediyor. Sarı kırmızılıların, tam 2 aydır adı Fenerbahçe ile anılan Emre Mor ile Galatasaray'ın da ilgilendiği iddia edilmişti. Galatasaray'ın, Borussia Dortmund'un Emre'yi kadroda düşünmemesi üzerine kiralama formülü ile devreye girdiği ortaya atıldı.

Futbol Arena'nın haberine göre; Emre Mor, Tudor'un istediği oyuncu kriterlerine uymadı! Galatasaray'da Emre Mor ismi yeni değil aylar önce Tudor ve teknik ekibe sunuldu. Hırvat teknik adam, Emre Mor'un yetenekli bir oyuncu olduğunu belirtip, "Bizim karakteri ve disiplini ile takım bütünlüğünü bozmayacak oyunculara ihtiyacımız var." diyerek bu sözlerle genç futbolcunun transferini veto ettiği ortaya çıktı.

Emre'nin, Borussia Dortmund'da sık sık antrenörleri ile tartıştığı bilgisini alan Galatasaray bu yüzden genç futbolcu için girişimde bulunmadı.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.