Aman! Takım duymasın..

Yabancı sınırının yeniden tartışmaya açılması ve kademeli olarak sayının azaltılacağı yönündeki haberler Galatasaray’da tedirginlik yarattı. Oyuncuların bu gelişmelerden etkilenmesini istemeyen Başkan Özbek, yabancılarla Florya’da görüşme kararı aldı.

Fanatik gazetesinde yer alan habere göre; kadrosunda 14 yabancı oyuncu bulundurma serbestliği ile beraber takımı sil baştan yenileyen ve 4 yıllık bir plan yaparak, bu projeyi de kontrat altına alan Sarı-Kırmızılılar, kontenjanın kademeli olarak düşürüleceği yönündeki iddialar nedeniyle endişeli. Kulüp başkanı Dursun Özbek, bu tür haberlerden olumsuz yönde etkilenmemeleri adına takımdaki yabancı oyuncularla Florya Metin Oktay Tesisleri’nde bir toplantı yapma kararı aldı. Özbek burada, yabancı kontenjanı konusunun şu an için Galatasaray’ı etkilemesinin söz konusu olmayacağını, kendilerinin tamamen şampiyonluğa odaklanmaları gerektiğini anlatacak.

ÖDEME KONUSU ÇOK HASSAS..
Sarı-Kırmızılı kulübün patronu ayrıca futbolculara yapılan transfer taksidi ödemeleri konusunda da çok hassas. Hiçbir sporcunun tek bir kuruş alacağının bir gün bile gecikmemesi için kurmaylarıyla kulüpte sürekli sıcak para bulundurmaya çalışan Özbek, tüm takıma ve teknik heyete bu konuyla ilgili de güvence vermiş durumda.

OYUNCU - SÖZLEŞMESİ
Muslera 2021
Carrasso 2018
Maicon 2021
Denayer* 2018
Cavanda** 2019
Carole** 2019
Linnes 2019
Latovlevici 2018
Mariano 2020
Fernando 2020
De Jong 2018
Donk 2018
Ndiaye 2021
Belhanda 2021
Rodrigues 2021
Feghouli 2022
Gomis 2020
TOPLAM: 17
NOT 1: Kiralık geldi
NOT 2: Kiralık gitti

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.