Bafetimbi Gomis: Önemli olan Galatasaray'ın kazanması..

Süper Lig'de sahasında Kasımpaşa'yı 2-0 mağlup ederek liderliğini sürdüren Galatasaray'da attığı 2 golle yıldızlaşan Bafetimbi Gomis karşılaşma sonrası yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu. Önemli olanın takımın kazanması olduğunu belirten Gomis, taraftarın önünde böyle bir sevinci yaşamanın gurur verici olduğunu da belirtti. Bafetimbi Gomis'in açıklamaları şu şekilde..

ÖNEMLİ OLAN GALATASARAY'IN KAZANMASI
Kasımpaşa zor bir takımdı. Kendime alan yaratmakta zorlandım. Konsantre olmam gerekiyordu. Soğukkanlılığımı korudum. Topu kaleye atarken de kaleci ve defansı geçtim. Bunu için çok mutluyum. Ancak bu sadece Bafe Gomis’in değil, takımın golü.

Gol atmış olmaktan mutluyum. Ama önemli olan Galatasaray’ın kazanması. Antalyaspor maçı sonrası kazanmamız iyi oldu. Evimizde kazanmamız da mutluluk yarattı. Taraftarların önünde de böyle bir sevinci yaşamak gurur vericiydi.

Beni buraya Cenk Ergün getirdi. Adaptasyon sürecimde bana yardımcı oldu ve güven verdi. Burada olmamı sağlayan o. Konuştuğumuz şeyler aramızda kalması gereken şeyler. Ama o bana güvendiği için buradayım.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.