Bu sakatlık Tolga Ciğerci'ye yabancı değil!

Bu sezon gösterdiği başarılı performansla takımının başarısında büyük rol oynayan Tolga Ciğerci’ye nazar değdi. Galatasaray sağlık ekibinin verdiği bilgiye göre 2-3 hafta sahalardan uzak kalması beklenen Tolga’nın eklem kapsülünde ödem olduğu belirtildi.

Fanatik gazetesi muhabiri Metin Karabaş; 2-3 hafta sahalardan uzak kalacak olan Tolga Ciğerci’nin sakatlığının perde arkasını yazdı.. Attığı 5 golle kariyer rekorunu kıran Tolga’nın fedakârlık yaparak iğne ile maça çıktığı öğrenilirken, sağlık ekibi oyuncunun geçmiş sakatlıklarını da göz önünde bulundurarak oyuncuyu dinlendirme kararı aldı. Karabük ve Konya maçlarında formasından uzak kalacak olan başarılı oyuncunun Fenerbahçe derbisine kadar dinlendirileceği öğrenildi. 

KORUMA PROGRAMI UYGULANACAK
Geçtiğimiz sezon fasya yırtığı nedeniyle sahalardan uzak kalan Tolga benzer sorunları Hertha Berlin’de de yaşamıştı. Galatasaray’daki ilk yılında uzun süre sakatlıklarla uğraşan Ciğerci’de sağlık ekibi aynı sorunu yaşamamak için koruma programı uygulayarak sürenin kısalmasını hedefliyor.   

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.