Can Topsakal: Kombineler çok uygun fiyattan satılacak

Galatasaray Kadın Basketbol Takımı’nın yeni sezon lansmanı yapıldı. Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nda yapılan lansmanda basketboldan sorumlu Yönetim Kurulu üyemiz Can Topsakal açıklamalarda bulundu. Topsakal'ın açıklamaları şu şekilde...

Sizin de bildiğiniz gibi geride bıraktığımız sezonu hem Türkiye Ligi’nde hem de Eurocup’ta ilk 4’te tamamladık. Koçumuz Marina Maljkovic yönetiminde hiç de küçümsenemeyecek bir başarı elde ettik. Huzurlarınızda hem koçumuz Marina Maljkovic’e hem yardımcısı Nevriye Yılmaz’a hem de oyuncularımıza Galatasaray formasının ve armasının hakkını layıkıyla verdikleri için teşekkür ediyorum. Ancak şunu da çok iyi biliyoruz ki Galatasaray yarıştığı bir kulvarda şampiyonluk ipini göğüslemediyse elde edilen neticeler camiamız için asla yeterli değildir. 

Bu gerçek doğrultusunda yeni sezona daha savaşçı, daha iddialı bir takımla giriyoruz. Galatasaray’ın mevcut ekonomik dengeleri içinde kurulan takımımızın rakipleriyle arasında olan bütçe farkını Galatasaraylılık ruhuyla aşacağından hiç kimsenin şüphesi olmasın. 

Takımımızın bu sezon hem Türkiye’de hem de Avrupa’da ses getirecek bir performans ortaya koyacağına Basketboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak yürekten inanıyorum. Taraftarlarımızı yeni sezonda kadın ve erkek takımlarımızı her kulvarda ‘Yenilmez Armada’ ruhuyla desteklemeye davet ediyorum.

Can Topsakal ayrıca basın toplantısı sırasında yapılan soru-cevap kısmında gelecek sezonla ilgili kombine biletlerin önümüzdeki günlerde oldukça uygun fiyatlardan satışa sunulacağını açıklarken, imkan olması dahilinde Abdi İpekçi Arena'ya bir veda maçı düzenleyebileceklerini dile getirdi.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.