Cenk Ergün: Gomis'in performansı çok etkileyiciydi.

Galatasaray Sportif AŞ Futbol Direktörü Cenk Ergün, geride kalan Kasımpaşa maçı ve önümüzdeki hafta oynanacak Bursaspor karşılaşması ile ilgili basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Gomis'in performansının çok etkileyici olduğunu belirten Cenk Ergün, takımdaki performans ve moralin yerinde olduğunu da belirtti. Cenk Ergün'ün açıklamaları şu şekilde..

CAMİADA HAREKETLENME VAR, KENDİNİ GÖSTERME VAR
Taraftarın mutlu olduğunun farkındayız. Aldığımız tepkilerden bu memnuniyet görünüyor. Görevimiz bu memnuniyeti sezon sonunda fazlalaştırarak yaşatmak. Camiada hareketlenme var, kendini gösterme var, gücünün farkına varma var. Bunu devam ettirebildiğimiz sürece bir şey ifade edecektir.

GOMİS'İN PERFORMANSI ÇOK ETKİLEYİCİYDİ
Her hafta olduğu gibi Gomis'in performansı çok etkileyiciydi. Kasımpaşa maçında 2 gol de ondan geldi. Sadece maçlarda attığı gollerle değil, saha içi ve dışında takıma katkısıyla ne kadar önemli olduğunu gösteriyor.

BİZİM DE PERFORMANSIMIZ VE MORALİMİZ YERİNDE
Bursaspor'un çok kıymetli oyuncuları ve hocaları var. Önemli bir deplasman maçı. Güçlü ve şampiyonluk yaşayan bir camia. Yükselişteler ve net sonuçlarla galibiyet alıyorlar. Tribünlerin dolu olacağını düşünüyoruz. Bursa'da dolu tribünlerin ne demek olduğunu futbolun içinde olan herkes biliyor. Bizim de performans ve moralimiz yerinde. Türk futboluna yakışan bir mücadele verelim. Umarım sonuç bizim lehimize olur.

Saha içinde olmasını umduğumuz güzel mücadele umarım saha dışında da gerçekleşecektir. Antalyaspor maçı öncesi ve sırasında bir takım sıkıntılar yaşandı. Yöneticilerimiz, tedbir alınması açısından federasyon ve Antalyaspor yönetimi ile irtibata geçti. Federasyon da bu konudan haberdar. Bursaspor’un taraftar grupları ile bizim taraftarımız iyi iletişim halindeler. Emniyetimizin alacağı tedbirler sporseverlerin de desteğiyle; saha içinde olmasını umduğumuz güzel mücadele saha dışında da gerçekleşir.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.