Gomis: Kazanma serisini devam ettirmek istiyorduk..

Hazırlık maçında Eyüpspor'u 4-2 mağlup eden Galatasaray'da, karşılaşma sonrası Bafetimbi Gomis Galatasaray TV'den Deniz Gülen’e açıklamalarda bulundu. Kazanma serisini devam ettirmenin çok önemli olduğunu belirten Gomis, genç oyunculara yön göstermeleri gerektiğini de belirtti. Batefimbi Gomis'in açıklamaları şu şekilde..

KAZANMA SERİSİNİ DEVAM ETTİRMEK İSTİYORDUK
İyi bir maç oldu. Milli Takım arasında olan oyuncular nedeniyle buradaki oyuncularla bir maç gerçekleştirdik. Kazanma serisini devam ettirmek istiyorduk. Bu seriyi devam ettirmek çok önemliydi. Genç oyuncular çok ciddi bir şekilde oynadı. Giydikleri formanı hakkını verdiler. Recep bir gol attı. Bizden sonra gelecek oyunculara yön göstermek durumundayız. Onları tebrik ediyorum.

ANTALYASPOR MAÇI BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ
Antalyaspor maçı bizim için çok önemli. Milli Takım’a giden oyucunlar oldu. 2 hatalık bir süre onlarla oynamamış olacağız. Onları yenip yenilmezlik serimizi devam ettirmek istiyoruz.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.