Hazırlık Maçı | Sarayın Sultanları 2'de 2 yaptı..

Yeni sezon öncesi hazırlık çalışmalarını sürdüren Galatasaray kadın basketbol takımı, Mersin'de katıldığı 2. Özgecan Kadınlar Basketbol Hazırlık Turnuvasının ikinci maçında ev sahihi Mersin BŞB ile karşılaştı.

Karşılaşmaya çok iyi başlayan Sarayın Sultanları, ilk çeyrekte rakibine 29-13 üstünlük kurdu. İyi oyununa ikinci çeyrekte de devam eden takımımız, ilk yarıyı 55-29 önde kapattı. Sarayın Sultanları, üçüncü çeyrekte de rakibinin yaklaşmasına izin vermedi ve üçüncü çeyreği 81-47 önde kapattı. Son çeyrekte de üstün oyunu devam eden Marina Malkojivic'in öğrencileri karşılaşmayı 94-70 gibi farklı bir skorla kazandı. Karşılaşmayı 24 sayı, 6 ribaund ve 3 top çalma ile tamamlayan Gizem Başaran, dikkatleri üzerine çekti.  Bu sonuçla 2. Özgecan Kadınlar Basketbol Hazırlık Turnuvasında 2'de 2 yapan Sarayın Sultanları, Cumartesi günü turnuvanın üçüncü maçında İstanbul Üniversitesi ile karşılaşacak. 


Karşılaşmanın istatistikleri şu şekilde...

Olivie Epoupa 2 sayı - 6 asist - 2 ribaund - 2 top çalma.
Özge Kavurmacıoğlu 12 sayı - 1 asist - 2 ribaund - 3 top çalma
İrem Naz Topuz 10 sayı - 4 asist - 2 ribaund - 4 top çalma
Işıl Alben 4 sayı - 4 asist
Jelena Dublijevic 10 sayı - 4 asist - 6 ribaund - 5 top çalma
Gintare Petronyte 13 sayı - 3 asist - 2 ribaund - 1 top çalma
Gizem Başaran 24 sayı - 1 asist - 6 ribaund - 3 top çalma
Merve Uygül 5 sayı - 1 asist - 3 ribaund - 1 top çalma
Miray Balotu 1 ribaund - 2 asist
Büşra Turan 8 sayı - 1 top çalma
Eda Şahin 2 asist - 2 sayı

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.