Mariano: Takımın en önemli özelliği birbirine yardım ediyor olması..

Süper Lig'de sahasında Kasımpaşa'yı 2-0 mağlup ederek liderliğini sürdüren Galatasaray'da, Mariano karşılaşma sonrası yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu. Takımın en önemli özelliğinin herkesin birbirine yardım etmesi olduğunu belriten başarılı futbolcu, gol yememenin çok önemli bir unsur olduğunu da belirtti. Mariano'nun açıklamaları şu şekilde..

TAKIM BİRBİRİNE MAKSİMUM ŞEKİLDE YARDIM EDİYOR 
Garry Rodrigues ve Tolga çok önemli ve kaliteli oyuncular. Bana her zaman yardımcı olan oyuncular. Takımın en önemli özelliği birbirine maksimum şekilde yardım ediyor olması.

Takım için gol yememek çok önemli bir unsur. Defans oyuncuları için de ayrı bir mutluluk. Her zaman takım birbirine yardımcı oluyor. Defansı iyi yaptığımız sürece ileride çok kaliteli oyuncular var. Onların başında da Gomis geliyor. Gomis, fırsatını yakaladığı yakaladığı zaman birçoğunu gole çeviriyor. Bizim iyi defans yapıp topu ilerideki kaliteli ayaklara aktarmamız gerekiyor.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.