Nedim Özbey: Bu sezon başarılı olacağız

Galatasaray Erkek Voleybol Takımımız, Lukoil’in katkılarıyla düzenlenen Galatasaray Voleybol Turnuvası’nın ilk gününde Jeopark Kula Belediye’yi 3-1 mağlup etti. Başantrenör Nedim Özbey ve oyuncularımız Boğaçhan Zambak ile Yasin Aydın karşılaşma sonrası Galatasaray Televizyonu’ndan Merve Ergü’nün soruları yanıtladı. Başantrenörümüz ve oyuncularımızın açıklamaları şu şekilde:

NEDİM ÖZBEY
“Bu turnuvada yeni oyuncularımızı deniyoruz. 6 tane oyuncumuzu değiştirdik, genç oyuncularımızla devam ediyoruz. Turnuvada genç oyuncularımızı da görmek istedik. İyi bir ortamda çalışıyoruz, çok istekliyiz. İyi bir arkadaş grubumuz var. Seri şekilde yeni sezona hazırlanıyoruz. Bu sezon istediğimiz başarıları elde edeceğiz.”

BOĞAÇHAN ZAMBAK
“Kula Belediye ile ligde de karşılaşacağız. Onlara karşı güzel bir galibiyet aldık. Turnuvaya galibiyetle başladık. Umarım sezon içinde de bu şekilde galibiyetlerimiz devam eder.”

YASİN AYDIN
“Sezon öncesi son hazırlık maçlarını oynuyoruz. Oyuna kötü başlasak da sonunu iyi getirdik. Her maçı kazanıp sezon öncesi mutlu bir şekilde turnuvayı tamamlamak istiyoruz.”

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.