Neslihan Demir: Burada çok mutluyum

Galatasaray Bayan Voleybol Takımımız, yeni sezon hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor. Galatasaray’ın yeni transferleri Neslihan Demir Güler ve Buse Kayacan, yeni sezon öncesi Galatasaray Televizyonu’ndan Merve Ergü’ye açıklamalarda bulundu.

Galatasaray’daki çalışmalarına başlayan ve çok mutlu olduğunu belirten kaptan Neslihan Demir Güler, “Milli Takım şu an Avrupa Şampiyonası’na hazırlanıyor. Umarım Avrupa Şampiyonası’nda hak ettikleri yeri bulurlar. Benim tüm kalbim onlarla. Galatasaray’a döndüm ve çalışmalara başladım. Benim ilk senem olduğu için herkes çok yardımcı her konuda. Burada çok mutluyum. Herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Galatasaray’ın bir diğer transferi Buse Kayacan ise yeni sezon çalışmalarının oldukça yoğun geçtiğini vurguladı ve sözlerine şöyle devam etti: “Halter antrenmanlarının üzerine top antrenmanları yapıyoruz. Genellikle teknik ağırlıklı çalışıyoruz. Kadromuz henüz tam olmadığı için daha çok bu şekilde çalışıyoruz. Arkadaşlarımız geldiği zaman her şey daha güzel olacak.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.