ü Yener İnce: Tam kadro olarak Bursa'da olacağız. - FCN Blog

Yener İnce: Tam kadro olarak Bursa'da olacağız.

Galatasaray Futbol Takımı Doktoru Yrd. Doç. Dr. Yener İnce, Bursaspor karşılaşması öncesi GS TV'ye takımın son durumuyla ilgili bilgi verdi. Bursa'da tam kadro olacağımızı belirten Yener İnce, Latovlevici'nin maskesinin ufaltılacağını da belirtti. Yener İnce'nin açıklamaları şu şekilde..

TAM KADRO OLARAK BURSA'DA OLACAĞIZ
Bursaspor maçı öncesi sağlık problemimiz yok, inşallah tam kadro olarak Bursa'da olacağız. Martin Linnes'in geçen haftadan kalan kasığında bir ağrısı olmuştu, onu tedbiren durdurmuştuk. Hafta boyu tüm idmanlara katıldı. Herhangi bir sıkıntısı yok, inşallah o da bizimle olacak.

Latovlevici'nin maskesini biraz ufaltmayı düşünüyoruz.. Önceki maskesi damağı ve çeneyi koruyordu. Şimdi sadece burna yönelik bir maske ile oynayabilir. Lato'nun görüş açısını sağlayacak dizaynda maske yaptırdık. Ne olursa olsun oyuncu daha önce böyle bir maskeye alışkın olmadığı için mutlaka bir rahatsızlık verir. Tahminim milli takım arasından sonra Lato'nun o maskeye ihtiyacı olmayacağı.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.