ü Bafetimbi Gomis'ten motivasyon konuşması! - FCN Blog

Bafetimbi Gomis'ten motivasyon konuşması!

Sezon başında transfer edilen ve oynadığı futbolla taraftarın sevgisinin kazanana Bafetimbi Gomis, bu akşam oynanacak olan derbi öncesiden takım arkadaşlarıyla bir toplantı yaptı.

Milliyet gazetesinin haberine göre; Galatasaray'da geride kalan 8 haftada 9 kez fileleri havalandıran Bafetimbi Gomis, Fenerbahçe derbisinin Fransa da dahil birçok ülkede haftanın maçı olduğuna dikkat çekti, takım arkadaşlarını motive edecek bir konuşma yaptı.

Fransız golcü, derbinin birçok ülkede yayınlanacağını hatırlatarak, "Her yönüyle iyi bir takımız. Kendimizi göstermek için güzel bir fırsat. Sadece Türkiye değil aynı zamanda Avrupa'nın gözü de bu maçta olacak. Galatasaray'ın ne kadar güçlü ve iyi bir takım olduğunu bu maçta gösterebiliriz. Çünkü biz böyle bir ekibiz. Bunu da sadece Türkiye'ye değil, herkese gösterelim" diye konuştuğu öğrenildi.

BAŞKA ÇARELERİ YOK
Fransız golcü, takım halinde iyi mücadele etmeleri gerektiğinin altını çizerek, "Rakibimiz saygıyı hak ediyor. Hangi durumda buraya gelmelerinin çok önemi yok. Çünkü böyle maçların psikolojisi farklıdır. Bunu ben de siz de çok iyi biliyorsunuz. Derbi maçlarda kesinlikle her türlü sonuç olabilir. Üstelik çok iyi motive olacaklar. Çünkü başka çareleri yok. Fakat biz de kazanmak istiyoruz" dediği belirtildi.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.