Galatasaray fark atıyor!

Avrupa’daki 20 ligde, Ukrayna dışında hiçbir ligin geçen sezonki şampiyonu şu an lider değil. İşin ilginç tarafı ise yeni liderlerin, son şampiyonlara attığı puan farkları. İşte Galatasaray’ın da aralarında bulunduğu o takımlar ve zirvedeki uçurum...

Fanatik gazetesinde yer alan habere göre; Son iki sezonu ligde hiç istemediği yerlerde bitiren, ancak bu sezona müthiş bir başlangıç yapan ve 7. hafta itibariyle en yakın takipçisine 5 puan fark atan Galatasaray’ın yaşadığı değişim, tüm Avrupa’ya yayılmış durumda. 20 lige bakıldığında, Ukrayna dışında geçen sezonki tüm şampiyonların, bu sezon zirveyi kaptırdığı görülüyor. İlginç olan ise yeni liderlerin, son şampiyonlara attıkları puan farkları.

Galatasaray, takipçisi son şampiyon Beşiktaş’ın 5 puan önünde yer alırken diğer liglerde de farkların en az bu kadar olduğu, hatta daha da artması dikkat çekiyor. İlk 7 haftadaki performansıyla zirvedeki yerini sağlamlaştıran Galatasaray’ın, şimdi önündeki 7 maçlık zorlu periyotta bu çıkışı sürdürüp sürdüremeyeceği merak ediliyor.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.