Nevriye Yılmaz'a büyük onur!

Türk kadın basketbolunun efsane isimlerinden Galatasaray Kadın Basketbol Takımı'nın yardımcı antrenörü Nevriye Yılmaz, sayısız kupa ve madalya sığdırdığı basketbol kariyerine önemli bir başarı daha ekledi.  1 ay önce Euroleague Women tarihinin en iyi oyuncusu seçilen Nevriye Yılmaz, 2021 yılına kadar Avrupa Olimpiyat Komitesi Sporcu Komisyonu’na seçildi.

Fransa’nın Monaco kentinde yapılan ve 18 adaydan 8 eski sporcunun seçildiği komisyonda, Türk Olimpiyat Komitesi adına aday gösterilen Nevriye Yılmaz, ilk defa bu komisyonda yer alan ve seçilen bir Türk sporcu olarak kayıtlara geçti.

Avrupa’dan Nevriye Yılmaz’ın yanı sıra; Eldar Ronning, Gerd Kanter, Jana Daubnerova, Gunta Latiseva, Tania Cagnotto, David Harte, Balazs Baji gibi önemli eski sporcular da yer alıyor.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.