Aytemiz Alanyaspor maçı biletleri satışta!

Futbol takımımız, Süper Lig İlhan Cavcav sezonu 13. hafta maçında, 25 Kasım Cumartesi günü saat 19:30’da Aytemiz Alanyaspor ile Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nda karşı karşıya gelecek.

Maçın biletleri Beyoğlu GSStore, Aslanlı Yol gişeleri, Aktif satış noktaları, passo.com.tr ve 0850 724 33 44 numaralı  passolig çağrı merkezinden satışa sunuldu. Bilet satışları, GS Bonus kart ve GS Mobile sahiplerine öncelikli olup 22 Kasım 2017 Çarşamba günü saat 11:00’da genel satışa sunulacaktır! 24 Kasım 2017 tarihine kadar sadece GS Logolu passolig kartlarına satış yapılacak olup, bu tarihten itibaren misafir takım passolig kartı dışındaki tüm passolig kartlara satış yapılacaktır.

CEZA ALAN TARAFTARLARIMIZ BİLET DEVRİ GERÇEKLEŞTİREBİLİR!
Türkiye Futbol Federasyonu’nun 26.10.2017 tarihinde verdiği PFDK kararı neticesinde; FDT'nin 52/3. maddesi uyarınca saha olaylarına karışan taraftarların bulunduğu DOĞU TRİBÜN 112 numaralı bloka giriş yapan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle sonraki 2 ev sahibi müsabakaya girişlerinin engellenmesiyle Fenerbahçe maçını 112 blokta izleyen taraftarlarımız Aytemiz Alanyaspor maçı dahil toplam 3 maç girişte kart bloke cezası almıştır. DOĞU TRİBÜN 112 numaralı bloka giriş yapan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bu maç bloke edilmesi suretiyle taraftarlarımız dilerlerse mevcut yerlerini passo.com.tr  üzerinden transfer edebilirler.

KULÜBE DEVİR İMKANI
Kombine ve 3 maçlık kombine paketi sahipleri gidemeyecekleri maç için kombinesine ait olan koltuğu tek maçlık olarak satılması için kulübümüze devredebilirler. Kulübümüze devretmiş olduğunuz kombinenize ait koltuğunuz bilet olarak satıldığı takdirde (masraflar hariç) bilet gelirinin %60’ı 2018-2019 Futbol sezon kombine alımında indirim olarak uygulanacaktır.

Bilet fiyatları şu şekilde..

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.