Ali Yüce: Bu gruptan çıkacağız.

CEV Bayanlar Şampiyonlar Ligi'nde çekilen grup kuraları sonucu D Grubu'nda Dinamo Moskova, Budowlani Lodz ve Vakıfbank ile eşleşen Galatasaray'da, Moskova'da bulunan Yönetim Kurulu Üyesi Ali Yüce ve Başantrenörü Ataman Güneyligil kurayı GS TV'ye değerlendirdi. 

ALİ YÜCE: BU GRUPTAN ÇIKACAĞIZ
Herkesin ortak kanaati grubun zor olduğu yönünde. Galatasaray için hiçbir branşta zor diye bir şey yok. Biz hazırlıklarımızı yapıp rakiplerimizi analiz edeceğiz ve bu gruptan çıkacağız. Hedefimizde bir değişiklik yok. Biz bu turnuvada en tepeye çıkmaya doğru kenetlendik. Teknik ekibimiz ve oyuncularımızla bunu başarmayı düşünüyoruz

ATAMAN GÜNEYLİGİL: TORBALARIN EN KUVVETLİLERİ BİR ARAYA GELDİ
Torbaların en kuvvetlileri bir araya geldi gibi görünüyor. Maçlar oynanmadan sonuçlar ortaya çıkmıyor. Geçen sezon Şampiyonlar Ligi'ni hak ederek buraya geldik. Eninde sonunda bu takımlarla oynayacaktık. Grup aşamasında oynamamız çok daha yararlı olacak ve Final Four'a sıkı maçlarla hazırlanmış olacağız.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.