Can Topsakal yerine o isim mi geliyor

Sezona başlarken büyük bir revizyona giderek koçlıuk görevine Erman Kunter'i getiren ancak oynadığı 9 resmi müsabakadan sadece 2 galibiyet çıkartabilen ve EuroCup'tan elenme noktasına gelen Galatasaray'da sular durulmuyor.

Ajansspor'dan Eyüp Yıldız'ın haberine göre; Galatasaray erkek basketbol takımında arka arkaya alınan başarısız sonuçlar, başkan Dursun Özbek'i de harekete geçirdi. Şube yöneticisi Can Topsakal'ın aldığı kararlar ve Erman Kunter'in arkasında durması başkanla arasının açılmasını beraberinde getirirken, ilerleyen günlerde istifaların olması bekleniyor.

Dursun Özbek'in, eleştirilerin odağında olan Can Topsakal ve Erman Kunter'le kısa bir süre içinde yolları ayırması beklenirken, eski basketbol şube sorumlusu ve Hakan Üstünberk ve onun döneminde koçluk yapan Oktay Mahmuti'yi şubeye geri getirme planı içinde olduğu yine gelen bilgiler arasında.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.