ü Cenk Ergün: Taraftarımıza çok büyük ihtiyacımız var! - FCN Blog

Cenk Ergün: Taraftarımıza çok büyük ihtiyacımız var!

Başakşehir maçında alınan yenilginin ardından Florya'da bir toplantı yapıldı. Toplantının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Cenk Ergün, ligi bulunduğumuz konumda bitireceğimizi belirtti. Cenk Ergün'ün açıklamaları şu şekilde..

ŞU ANDA BULUNDUĞUMUZ KONUMDA LİGİ BİTİRECEĞİZ
Toplantıyı başkanımız benimle gerçekleştirdi. Son haftalarda yaşadığımız puan kayıpları, takımımızın son haftalarda gösterdiği kötü performansının sebepleriyle ilgili benden ayrıntılı, kapsamlı bir rapor talep etti. Camiamızın, yönetimimizin, taraftarımızın beklentilerini bu mecralardan kendisine ulaşan sorularla ilgili bir çalışma yapmamızı talep etti. Teknik, taktik ve idari konularda sorumlu bütün arkadaşlarımızın da gerekli ölçüde uyarılmasını bizden istedi. Sonuçta biz ligin lideriyiz. Kendimize yakışmayacak bir mağlubiyetin sonrasında burada konuşuyoruz. Buraya geldiğimiz gibi buradan da sezon sonuna kadar gidebilecek güçte ve akılda olduğumuzu düşünüyoruz. Hiç kimse merak etmesin yine şu anda bulunduğumuz konumda ligi bitireceğiz

TARAFTARIMIZA ÇOK BÜYÜK İHTİYACIMIZ VAR
Hafta sonu oynayacağımız Alanya maçında bizi hiçbir zaman Ali Sami Yen’de ve deplasmanda bizi yalnız bırakmayan coşkuya destekleyen taraftarımıza çok büyük ihtiyacımız var. Onlar bizim en büyük itici gücümüz. Cezalı olan tribünlerdeki taraftarlımız kombinelerini kulüplerine devrederek geri kalanların da yine her zaman olduğu gibi koşa koşa Ali Sami Yen’e gelmesini istiyoruz. Emin olun yine bu hafta sonu onların gurur duyduğu mücadeleci takım yine sahada olacak.

HEM TUDOR HEM AYHAN AKMAN TAKIMIN BAŞINDA ANTRENMANDADIR
Belhanda’nın açıklamalarının orijinalini dinledim. Açıklamanın tamamını dinlerseniz bahsettiği konu milli takım dönüşü ile ilgili. Bizim tarafımızdan yapılacak rapor başkanımızdan ve yönetimden beklenmektedir. Hem Igor Tudor hem de Ayhan Akman takımın başında antrenmandadır.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.