Ömer Yalçınkaya: Pivot transfer etmeyi düşünüyoruz

Sezona istediği gibi başlayamayan ve kadrosunda revizyona gitmeyi düşünen Galatasaray Odeabank'ta Ömer Yalçınkaya transferlerle ilgili açıklamalarda bulundu. Yeni bir pivot alacaklarını dile getiren Yalçınkaya, T.J. Cline'ın durumu hakkında da konuştu.

Rakeem Christmas’la yollarımızı ayırdık. Kendisinden çok büyük beklentilerimiz vardı ama Galatasaray Odeabank, sezon başında sahada oynanan basketbol anlamında iyi sinyaller vermediği için kendisi de randımanlı oynayamadı. Onun yerine beş numaralı pozisyona transfer yapacağız. Bunun yanında maalesef T.J Cline’dan da destek alamıyoruz. Belki ileriki günlerde onunla ilgili de bir gelişme olabilir. Yeni transfer Jordan Taylor’ın takımı toparlayıcı bir rolü var. Geçtiğimiz hafta Jerusalem maçında ve bugünkü maçta bunun sinyallerini verdi. Şu an için uzun oyuncu dışında başka transfer düşünmüyoruz.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.