Selçuk İnan gitmekten son anda vazgeçmiş!

Galatasaray'da gözden düşen ve sezon öncesinde yolların ayrılması beklenen Selçuk İnan'la ilgili olarak çarpıcı bir transfer iddiası ortaya çıktı. Trabzonspor yönetiminin Selçuk İnan transferinden son anda vazgeçtiği öğrenildi.

Trabzon'da yayın yapan Trabzonhaber'de yer alan habere göre; sezon öncesi yaz transfer sezonunda Burak Yılmaz, Trabzonspor'a transferinin ardından, Galatasaray'da istenmeyen adam ilan edilen Selçuk İnan'ın da transferi gündeme gelmiş, Burak Yılmaz da Selçuk'la yeniden oynamak istediğini ifade etmişti.  

Selçuk için Trabzonspor ve Galatasaray'ın anlaşma sağladığı, futbolcunun da Trabzonspor’la prensipte anlaştığı ancak taraftarın ve Trabzon kamuoyunun gösterdiği tepkiler sebebi transferden son dakikada vazgeçildiği öğrenildi.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.