Tudor'un yerine adı geçen isimler

Galatasaray'da taraftarın gönderilmesi için büyük baskı yaptığı Igor Tudor'un yerine adı geçen isimler belli oldu. Fotospor'da yer alan habere göre; Igor Tudor, Galatasaray’ın başına geçtiği dönemde yönetim geçici bir çözüm aramıştı... 

Cevat Güler, Bülent Korkmaz, Hasan Şaş ve Raşit Çetiner gibi isimler ''geçici'' olarak düşünülmüştü. Asıl hedef sezon sonunda üst düzey bir teknik adamla anlaşmaktı. Daha sonra taraftarın baskısıyla Tudor ile anlaşma yapıldı. Sezon sonunda da devam edildi.

Riekerink gönderildiği dönemde Galatasaray yönetimi ilk etapta Laurent Blanc ayarında teknik direktörlerle görüştü ama sonuç alamadı. Bu teknik adamlardan sezon sonunda görüşmek için randevular alındı. Yönetimin bu hafta içinde o dönemde görüşmeler yapılan ama anlaşılamayan isimlerden Blanc ile yeniden randevulaşacağı onun yanı sıra Luis Enrique, Bilic, De Boer, Karanka, Koeman gibi isimlerle görüşeceği gündeme geldi.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.