Albert Riera: Galatasaray teknik ekibinde yer almak isterim.

Galatasaray'ın eski oyuncularından Albert Riera, Fatih Terim'in takıma dönmesi ve gelecek planları ile ilgili Radyaspor'a konuştu. Spor Kazan'ı programında Özgür Sancar'a konuşan İspanyol futbolcu, Galatasaray'da çalışmak istediğini söyledi. Riera'nın açıklamalarının tamamı şu şekilde:

GALATASARAY'IN BÜTÜN MAÇLARINI İZLİYORUM
"Dünkü maçı izledim. Ben Galatasaray'ın bütün maçlarını izliyorum. Herkes Fatih Terim'e çok güveniyor ve muhteşem bir atmosfer vardı dün. Fatih Terim'in gelişiyle beraber herkes çok iyi oynadı. Futbolda bir gerçek vardır, işinizi severek yapacaksınız ve Fatih Terim bunu futbolculara iyi veriyor ve dünkü maçta ortaya çıkan karakteristik buydu." 

MUSLERA'NIN GÖNÜLDEN BİR BAĞLILIĞI VAR
"Muslera'nın kaptanlık bandını başka bir arkadaşına vermesi önemli bir hareket değil. Bir başka arkadaşı da bu kaptanlığı yapabilir. Muslera'nın Galatasaray'a gönülden bir bağlılığı var ve kendisi bu kulübün temel taşlarından biri, kaptan olsun olmasın takımı için mücadele ediyor. Kendisiyle biz bu konuyu hiç konuşamadık." 

FATİH TERİM İMPARATOR DENMEYİ HAK EDİYOR
"Fatih Terim çok iyi bir insan, çok iyi bir ilişkimiz var ve hocam hakkında en kötü bir şey söyleyemem. Galatasaray'da bir çok dostum var ve hepsiyle görüşüyorum. Fatih Terim, 'İmparator' kavramının altını dolduruyor ona tam oturuyor. Kendisi büyük başarılar elde etmiş ve liderlik özellikleri olan bir isim. Türkiye'nin en çok tanınan teknik direktörü bu sebeple 'İmparator' denmeyi hak ediyor.

GALATASARAY TEKNİK EKİBİNDE YER ALMAK İSTERİM
"Galatasaray teknik ekibinde yer almak isterim ama bunun kararını verecek isim sayın Fatih Terim'dir. Ben Türkiye'yi tanıyorum ve başarılı olacağıma inanıyorum. Ben Galatasaray'ın teknik ekibinde yer alıp çalışmayı çok isterim benim böyle bir amacım var. Neşeli bir mücadele içinde faydalı olabileceğimi düşünüyorum. Biraz Türkçe biliyorum ama bana bir görev verilirse Türkçeyi de öğrenebilirim." 

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.