Dursun Özbek'ten Fatih Terim açıklaması!

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, basında çıkan Fatih Terim iddiaları ile ilgili NTV Spor'a açıklamalarda bulundu. Fatih Terim ile görüşmediklerini belirten Dursun Özbek, şampiyonluğun taraftarın elinde olduğunu da belirtti. Dursun Özbek'in açıklamaları şu şekilde...

FATİH TERİM İLE GÖRÜŞMEDİK
Yarın yapılacak toplantı, rutin bir toplantı. Cumartesi günü çok üzüldük ancak bu konuyu speküle etmemek gerek. Fatih Terim ile görüşmedik. Fatih hoca önemli bir isim Türk Futbolunda ancak kendisi ile bir görüşmemiz olmadı. Kendisi de bunu dile getirdi. 

ŞAMPİYONLUK TARAFTARIMIZIN ELİNDE 
Cumartesi günü hepimiz çok üzüldük. Gerçekten çok üzücü bir geceydi bizim için. Ben taraftarımızdan sadece bir şey istiyorum. Bize inansınlar, bu takıma inansınlar. Şampiyonluk yolundan en ufak bir sapmamız yok. Mayıs'ı beklemek lazım, Galatasaray hala şampiyonluğun en önemli adayı. Taraftarımızdan tek isteğim çok güzel ambiyansımız vardı, bizi yalnız bırakmasınlar. Şampiyonluk taraftarımızın elinde.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.