Dursun Özbek'ten ilk açıklama..

Galatasaray yönetimi bugün Igor Tudor'un geleceğini konuşmak için Türk Telekom Stadyumu'nda olağanüstü bir toplantı düzenledi. 3 saatte yakın süren toplantı sonrası önemli kararlar alındı. Toplantı sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Dursun Özbek, şunları söyledi.. 

TUDOR İLE YOLLARI AYIRDIK, SEÇİM KARARI ALDIK
Sayın Tudor'la ilişkimizi sonlandırıp bunu kendisine tebliğ ettik. Galatasaray Spor Kulübü olarak 13 Ocak ilk toplantı olağanüstü seçim kararı aldık. Yarın basın toplantısı yapacağım. Orada daha detaylı açıklamalarda bulunacağız. Fatih Terim ile ilgili tartışma çıkmadı. Bir konuda çok hassassım. Bugünkü yönetim ve başkan yıpratılmak için bir duruş var ve kulüp bundan zarar görüyor. Bu zarar görme kısmını kısaltmak gerekiyor. Galatasaray'a saldırılıyor onun için seçim kararı aldık. Her zaman gündemde olan ve gerektiği zaman seçim yapılır.

Önümüzde süremiz var yeni alınmış bir karar. Yönetim kurulu görevinin bilincinde, taraftarımız endişe etmesin. Daha detaylı açıklamayı yarın basın toplantısında yapacağım. Peş peşe olması gerekmeyen şeyler. Sayın Tudor ile yollarımızı ayrıma kararı verdik. 20 Ocak'a kadar bu yönetim görevinin başındadır. Bugün var olan yönetim bu son 1 ayı belki çok daha güçlü bir şekilde idare edecektir.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.