Fatih Terim Florya'da köstebek avı başlattı!

Fatih Terim, tesislerden dışarı haber çıkması üzerine köstebek avı başlattı. Herkesin tek tek incelenmesini isteyen Terim, köstebeği en yakın sürede bulmak istiyor.

Akşam gazetesinin haberine göre; Herkes tek tek inceleniyor. 3-0 kazanılan Bucaspor maçından sonra basın toplantısına çıkan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, bir soruya çok sinirlenmişti. Hasan Şaş'ın Florya ziyareti üzerine, "Hocam, Haşan Şaş yardımcılarınızdan biri mi olacak?" dendi. Bunun üzerine tecrübeli çalıştırıcı, "Hayırlı olsun ziyaretine geldi. Ayrıca böyle bir şey olursa ben haber vereceğimi söylemiştim. Bizden sonra Florya epey değişmiş." yanıtını verdi. 

BAĞLANTI YOKLAMASI 
Fatih Terim'in, "Florya, haber merkezine dönmüş. Bu iş böyle yürümez. Bazı şeyler değişecek.  Benim dönemimde benden habersiz hiçbir şey dışarı çıkmazdı." açıklamasının sonrasında köstebek  avının başladığı öğrenildi. İmparator'un talimatıyla herkesin incelemeye alındığı iddia edildi. Burada görevli kişiler ve bağlantıları araştırılıyor. Sarı-Kırmızılı ekipte, Fatih Terim rüzgarı sadece sahada değil, tesislerde de etkisini göstermeye başladı.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.