Kemerburgaz'daki tesis için sona gelindi

10 gün önceki Genel Kurul'da üyelerin karşısına kapalı spor salonunun ruhsatı ile çıkan Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, bir önemli projede daha imza aşamasına geldi. Tesislerini Florya'dan Kemerburgaz'a taşımaya hazırlanan sarı-kırmızılı kulüpte geri sayım başladı. 

Kemerburgaz'a tesis yapılması planlanan Florya'nın iki katı büyüklüğündeki arazi, Milli Savunma Bakanlığı ve Orman Bakanlığı'na bağlı. Kemerburgaz projesine Orman Bakanlığı ve Milli Savunma Bakanlığı onay verdi. Son olarak Maliye Bakaanlığı'ndan onay alan kulüp, projeyi Başbakanlık'a teslim etti. Başbakan imzayı attığı anda üst-kullanım hakkı tescil edilecek. Kemerburgaz projesinde 6 adet nizami saha planlaması bulunuyor. Bunların 4 tanesi altyapıya, 2 tanesi ise A takıma hizmet verecek.

(Sabah)

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.