Mustafa Cengiz başkan adaylığını açıkladı!

20 Ocak'ta yapılacak olan erken seçim öncesinde Galatasaray'da başkan adayları belli olmaya başladı. Mevcut başkan Dursun Özbek'in ardından iş adamı Mustafa Cengiz başkanlığa adaylığını açıkladı. Fanatik'e konuşan Ünal Aysal'ın aday olmayacağını ancak kendisine destek vereceğini belirterek resmen aday olduğunu söyledi.

Mustafa Cengiz başkan seçilmesi durumunda takımın başına Fatih Terim'i getireceğini söyledi. Ünal Aysal ile dün akşam konuştuğunu da belirten Cengiz, kendisinin desteğini aldığını ve Aysal'ın basketbol şubesine sponsor olacağını da ifade etti. Cengiz başkan seçilirse Galatasaray basketbol takımlarının ismi "Galatasaray Unit" olacak. 

ÖZBEK'İN LİSTESİNE GİRMEYECEĞİM
100 imzayı kısa sürede toplayacağını belirten Cengiz ayrıca Dursun Özbek'ten teklif gelirse yönetimine girmeyeceğini söyledi. Cengiz "Adaylığım Galatasaray camiasına hayırlı olsun. Bu saatten sonra geri dönüş yok. Dursun Özbek'ten teklif gelirse yönetimine girmeyeceğim." dedi.

Galatasaray camiasına mesaj gönderen Mustafa Cengiz "Herkesin içi rahat olsun. Perşembe gününe kadar listemiz netleşecek. Camianın önemli isimleri listemizde olacak. 2-3 yıl içinde Galatasaray'ı dünya kulübü yapacağız. Projelerimiz hazır. Hepsini açıklayacağız" şeklinde konuştu.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.