Salon müjdesi!

Dursun Özbek, bugün Haliç Kongre Merkezinde düzenlenen Galatasaray Spor Kulübü Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı'nda Spor Salonuyla ilgili müjdeyi verdi. Başkan Dursun Özbek yaptığı açıklamada Türk Telekom Stadyumu'nun yanına yapılması planlanan salonla ilgili ruhsatın alındığını belirtti. Ayrıca Dursun Özbek, devre arasında salonun temelinin atılacağını da belirtti. Dursun Özbek'in açıklamaları şu şekilde..

DÜN İTİBARI İLE RUHSATI ALDIK
Önemli bir gelişmeyi sona bıraktım ki hep beraber sevinelim. Gündeme hep iyi şeyleri getirmeye çalışalım. Beraber başarıya giden yolda bulunalım, el ele sırt sırta verelim. Benim böyle bir hayalim var. Herkes el ele tutuşsun ve önümüzdeki yılların projelerini birlikte yapalım. Bir spor salonu yapmayı vaad etmiştim. Dün itibariyle ruhsatı aldık. Sevgili Sarıyer Belediyesi'ne teşekkür ediyorum. Sevgili Şükrü Genç bize bu manada büyük destek verdi. Aslında  bugün bunu söylemeye korktuk. Arkadaşlarım 'Galatasaray için iyi bir gün. Neden söylemeyelim' diyorlar. Geçen sefer Mali Genel Kurul'da stadın tapusunu getirdik. Tesadüf, bir gün evvel almıştık onu da. 'Başkan bunu altı ay evvel aldı. Bugün de hava atmak için getirdi' dediler. Onun için bugün de benzer yorum yapacaklar. Bu korkuyla lanse etmeyecektim. Arkadaşlarım 'Galatasaraylıların sevineceği bir yatırım bu' dediler. Onları kırmadım ve bugün yapı ruhsatını görüşünüze sundum.

İnşallah futbol takımının devre arasında da temel atma törenini yapacağız. Hepinizi temel atma törenine bekliyorum. Biraz duygusalım biraz da heyecanım var. Galatasaray'a hizmet etmek için geldim ve bu hizmetimde de söz verdiğim şeyleri adım adım yapmanın memnuniyeti var. Ben sizin başkanınızım. Beni siz seçtiniz. Bana bu onurlu görevi verdiniz. Galatasaray'ın 36. başkanı olarak teşekkür ediyorum, hizmetimin de en üst seviyede devam edeceğinden kuşkunuz olmasın

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.