Sneijder'ın menajerinden açıklama..

Sezon başında Galatasaray ile olan sözleşmesini feshederek Fransız temsilcisi Nice ile sözleşme imzalayan Wesley Sneijder için bugün flaş bir iddia ortaya atıldı. Hollandalı yıldız oyuncunun Galatasaray'a geri dönme ihtimaline yönelik haberler ayyuka çıkarken, yıldız oyuncunun menajeri Guido Albers çıkan iddialar hakkında Fanatik'e özel açıklamalarda bulundu. Albers'in açıklamalarının tamamı şu şekilde..

Sneijder, Galatasaray'da çok mutluydu. Orada büyük başarılar elde etti ve istemeyerek ayrıldı. Şu anda ise Fransa'da Nice ile yeni bir macera içinde... Galatasaray'ı uzaktan da olsa takip ediyor. Terim'in dönmesinden o da mutlu oldu. Sneijder'le Galatasaray'a dönme konusunu hiç konuşmadık. Zaten Türkiye'den bu konuyla ilgili kimse bize ulaşmadı. Herhangi bir kontakt sağlamadık. Şu an Nice'te. Evet, takımın durumu beklentilerin altında ama Sneijder'in oradan ayrılması için Nice'le anlaşma sağlanması lazım. Sonuçta bizim Nice ile sözleşmemiz var.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.