ü Yener İnce: Rodrigues kampta bizimle birlikte olur.. - FCN Blog

Yener İnce: Rodrigues kampta bizimle birlikte olur..

Galatasaray futbol takımı doktoru Yrd. Doç. Dr. Yener İnce bugün basına açık yapılan antrenman sırasında medya mensuplarının sorularını yanıtladı. Göztepe maçında sakatlanan Rodrigues'in durumunun ciddi olmadığını belirten İnce, yıldız oyuncumuz Fernando'nun sakatlığının ise ciddi olduğunu belirtti. Takımdaki diğer sakat futbolcular hakkında da bilgi veren Yener İnce'nin açıklamaları şu şekilde..

RODRİGUES KAMPTA OLUR, FERNANDO'NUN BAĞINDA YIRTIK VAR
Garry Rodrigues'in sağ üst arka adalede hafif derecede zorlanması var. Kampta bizimle birlikte olur, bir sıkıntısı görünmüyor. Fernando'nun iç yan bağında ileri derecede bir yırtığı var. Çok şükür bir ön çapraz kopması yok. Genelde bu tip durumlarda biliyorsunuz süre vermemeyi tercih ediyorum. Hatırlayanlar olacaktır, Lato şu anda idmanda. Lato'nun dış yan bağı, menisküs yırtıldı ameliyat ettik. Ben o ameliyat sonrası süre vermemiştim. Çünkü erken döndüğünde 'mucize oldu' derler. Bu bizim beklediğimizden de erken dönüş oldu. 

Fernando'nunki ise ileri derecede bir yırtık ama ilk bulgulara göre ameliyatsız halledebileceğiz. Süre vermiyorum çünkü hayal ettiğimiz süreden daha çabuk sürede döndüğünde şova dönüyor. O da bizim sevmediğimiz bir şey. Tedavisine ivedilikle başlandı, kampa kadar tedavisi devam edecek, kampta da değerlendireceğiz. 

Mariano ise çok iyi durumda. Bu maça yetişmeyeceği için Mariano ya izin verdik hocamızını da bilgisi dahilinde. Kampta direkt bizimle antrenmanlara başlayacak. Kampta Fernando'nun durumunu değerlendireceğiz onun dışında tam kadro olacağız.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.