Yıldızlar Karması kurmak istedi ama olmadı!

Galatasaray'da 20 Ocak'ta yapılacak olan Olağanüstü Seçimli Genel Kurul öncesi Dursun Özbek ve Mustafa Cengiz, listelerini divan kuruluna ileterek resmen aday oldu. Özellikle Fatih Terim hamlesiyle taraftarın kredisini kazanan ve seçime favori olarak girmeye hazırlanan Özbek, listesine istediği isimleri alamadı.

Sabah gazetesinde yer alan habere göre; Dursun Özbek'in liste çalışmalarında yaşananlar;
Erken seçim kararı aldıktan sonra telefonları hiç susmayan Özbek'i, siyasetten iş dünyasına, kulüp üyelerinden, duayenlere kadar yüzlerce kişi aradı ve yönetimine alması için birçok kulüp üyesini önerdi. Özbek, çok sayıda isimle görüştü ancak istediği kişileri ikna edemedi. İpek Kıraç, Ali Dürüst, Hakan Üstünberk, Haldun Üstünel, Cemal Özgörkey ve Abdurrahim Albayrak yöneticilik teklifini kabul etmedi. Liste oluşturmakta zorlanan Dursun Özbek, çareyi mevcut yönetimden 7 isimle (Nasuhi Sezgin, Can Topsakal, Ural Aküzüm, İsmail Sarıkaya, Ali Yüce, Murat Atay, Burçin Aslan) yola devam kararı alarak buldu.

Özkan Olcay, Mehmet Dedeoğlu, Osman Kocaman, Cevat Genç, Ahmet Cebeci, Mehmet Onultan, Ozan Oral ve Serdal Koç ise Özbek'in ekibine dahil olan yeni yönetici adayları...

İKİNCİ BAŞKANI ÖZKAN OLCAY
Dursun Özbek'in yeni oluşturduğu yönetimde ikinci başkan olarak 83 yaşındaki Özkan Olcay görev yapacak. Nasuhi Sezgin yine başkan yardımcılığı görevini yürütecek ve futbol takımına deplasman yolculuklarında kafile başkanlığı yapacak. Can Topsakal basketboldan, Ali Yüce voleyboldan sorumlu olmaya devam edecek. İsmail Sarıkaya yerine ise Ahmet Cebeci-Cevat Genç ikilisinden birisi muhasip üyelik yapacak.

CENK ERGÜN ASLANTEPE'YE
Özbek tarafında sportif direktör Cenk Ergün'ün dün sabah yönetime girmesi gündeme geldi ancak bu hamle gerçekleşmedi. Fatih Terim'in gelişiyle geri plana çekilen Ergün'ün sezonun ikinci yarısında mesaisini Türk Telekom Stadı'nda vermesi bekleniyor.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.