Zirvede yalnız bir Aslan..

9 puan öndeyken bile medyada bir grup, “Tudor yetersiz... Fatih Terim gelecek” algısı başlattı. Yönetim&taraftar algıdan etkilendi. Genç hoca liderken bile ıslıklandı. Ama futbolcular Tudor'a sahip çıktı..

Takvim gazetesinin haberine göre; Son iki yılda şampiyonluk yarışının çok gerisinde kalan Galatasaray bu sezon oldukça iddialı bir konumda bulunuyor... Cimbom zirvede yer alsa da özellikle derbi sonuçları nedeniyle Tudor konusundaki tartışmalar giderek büyüyor. Hırvat hoca puan tablosundaki duruma rağmen çok büyük bir yalnızlık yaşıyor. Takımın 9 puan önde olduğu dönemde medyanın bir grubunda "Tudor yetersiz hoca. Terim gelecek" algısı başlatılmıştı. Yönetim ve taraftarlar bu algının etkisinde kalmış durumda

OPERASYON PUSUDA BEKLİYOR
Başkan Dursun Özbek "Tudor'un arkasındayız" açıklamaları gelse de bazı yöneticiler Hırvat teknik adamı istemiyor. Tudor da en ufak bir olumsuz sonuçta görevden alınabileceğini biliyor. Bu da üstünde büyük baskı yaratıyor.

YÖNETİMDEN YİNE ÇIT ÇIKMADI
Akhisar Teknik Direktörü Okan Buruk maçtan sonra Tudor'la ilgili sert ifadeler kullanmıştı. Fakat dün yönetim kanadından bu sözlere en ufak bir tepki bile gelmedi. Bu durum da Tudor'a verilen desteğin suni olduğunu gösteriyor.

PROTESTO TAKIMA ZARAR VERİYOR
Tribünlerde de genç hocaya karşı büyük bir cephe oluşmuş durumda... Medyadaki "Terim geliyor" rüzgarının etkisinde kalan tribünler Akhisar maçında Tudor'u ıslıkladı. Bu protesto takıma da büyük zarar veriyor.

TUDOR'UN ŞANSI FUTBOLCULAR
Bu süreçte Tudor'un en büyük şansı futbolcular oldu... Sarı-Kırmızılı oyuncular hocalarının arkasında çok sağlam bir şekilde duruyor. Fakat yönetim ve tribünlerdeki tepki ortamında takımın yarışa nasıl devam edeceği merak konusu..

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.