2000'lilerin gözü Fatih Terim'de..

Fatih Terim'in Galatasaray'a dönmesi alt yapıda da etkisini gösterdi. Akademi'nin başına Ali Yavaş'ı getiren Terim'in ilk sorusu "2000 grubu nerede?" oldu.

Fanatik gazetesinin haberine göre; Galatasaray'da Fatih Terim'in dönüşü bütün Florya'yı etkisi altına aldı. A takım'ın yanı sıra alt yapıya da aynı özeni gösteren tecrübeli teknik adam Ali Yavaş'ı tekrar göreve getirerek büyük değişimin sinyallerini vermişti.

Fatih Terim, 2011-2012 yılında sarı-kırmızılı takımın başına geçtiği 3. döneminde özel olarak ilgilendiği ve büyük gelecek beklediği 2000 doğumlu oyuncuları unutmadı. Terim bu oyuncu grubundan en az iki ya da 3 oyuncunun A takıma hazırlanmasını istedi.

KİMLER VARDI?
Recep Gül, Yunus Akgün, Atalay Babacan, Abdussamed Karnuçu, Ozan Muhammed Kabak, Ramazan Emirhan Civelek ve Bekir Melih Gökçimen bu oyunculardan bazıları...

PROFESYONEL YAPILMIŞLARDI 
Aynı zamanda U17 Milli Takımı ile yarı final oynayan bu oyuncularla sezon başında asgari ücret karşılığında profesyonel sözleşme imzalanmıştı. A takım ile idmanlara çıkması beklenen genç futbolcular U19 takımına gönderilmişti.

2000'LİLERİN GÖZÜ TERİM'DE
Fatih Terim'in geri dönüşüyle heyecanlanan genç oyunculara devre arası kampı için henüz davet gelmedi ancak içlerinden en az 3-4 oyuncuyu devre arası kampına götürülmesi bekleniyor.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.