ü Adas Juškevičius: Takım olarak daha fazla çalışmamız gerek.. - FCN Blog

Adas Juškevičius: Takım olarak daha fazla çalışmamız gerek..

Gran Canaria karşısında ilk kez Galatasaray Odeabank forması giyen ve gösterdiği performansla takdir kazanan Litvanyalı oyun kurucumuz Adas Juškevičius resmi siteye özel açıklamalarda bulundu. Yeni bir takım ve düzene geldiğini ancak adaptasyon sürecini iyi geçirdiğini belirten Juskevicius, takım olarak daha fazla çalışmaları gerektiğini belirtti. Litvanyalı yeni transferimizin açıklamalarının tamamı şu şekilde..

Galatasaray’a karşı bu sezon iki kez oynadım ama o maçlardan bu yana takımda bazı değişiklikler oldu. Koç değişiminin yanında birkaç oyuncu değişikliği de oldu. Tabii bu değişiklikler çok farklı etkilere sahip oluyor. O yüzden şu an geldiğim takımla karşısında oynadığım takımın farklı olduğunu düşünüyorum. Bana göre her şey koçta başlar. Şu an takım tamamen farklı bir sistemde basketbol oynuyor. Benim için de adapte olmam gereken birçok farklı şey var elbette. Ancak bu adaptasyon sürecini hem ben hem de takım iyi geçiriyor. İyi yolda olduğumuzu söyleyebilirim.

Bu takıma her şeyden önce enerji getirebileceğimi söyleyebilirim. Ben bir takım oyuncusuyum. Elbette oyunumun en çok öne çıkan tarafı şut ve skor üretimi, bu konuda takıma yardımcı olabileceğimi düşünüyorum. Şu anda her şey iyi gidiyor. Sadece takım olarak çok fazla çalışmamız gerek. Daha iyiye gitmemiz gerekiyor. Konsantrasyonumuzu hep üst seviyede tutup çalışmaya devam edeceğiz ve umarım takım olarak daha iyi bir noktaya geleceğiz. 

Galatasaray’ın muazzam bir taraftar kitlesi var. Takıma tutkuyla bağlılar. Galatasaray’a dair bunu biliyorum. Tarihi ve geleneği büyük bir takım. Buraya gelmeden daha önce Galatasaray forması giymiş olan Martynas Pocius ile konuştum. Benim iyi bir arkadaşım. Burası hakkında çok olumlu şeyler söyledi. Buraya geldiğim için, bu fırsat için çok mutluyum. Galatasaray organizasyonuna ve koçumuz Oktay Mahmuti’ye bu fırsat için teşekkür ediyorum. Taraftarlarımıza bir konuda söz verebilirim. Her maç sahaya çıkıp çok mücadele edeceğim ve elimden gelenin en iyisini yapacağım.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.