BSL | All-Star 2018 resmen açıklandı!

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nin en büyük yıldızları, 21 Ocak Pazar günü Sinan Erdem Spor Salonu’nda düzenlenecek olan Tahincioğlu All-Star 2018’de bir araya gelmeye hazırlanıyor! Avrupa Karması’ndan Errick McCollum’ın (Anadolu Efes) en yüksek oy rakamına ulaştığı oylama sonucunda kesinlik kazanan Asya ve Avrupa karmaları, yılın basketbol olayında bir araya gelerek tüm spor severlere şölen tadında bir gün sunmaya hazırlanıyor.

Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından bu yıl 15’inci kez düzenlenecek olan ‘Tahincioğlu All-Star 2018’de karşı karşıya gelmeye hazırlanan  Asya ve Avrupa karmalarını belirleyen oylama sona erdi. 25 Aralık - 17 Ocak tarihleri süresince BSL’nin oylama partneri RedBull.com’un katkılarıyla redbull.com/bslallstar adresinden yapılan oylama sonucunda Avrupa Karması’ndan Errick McCollum (Anadolu Efes), 13 bin 426 oyla oylama şampiyonu olurken, Asya Karmasında da Luigi Datome (Fenerbahçe Doğuş), 11 bin 483 oyla en üst sırada yer aldı. 21 Ocak günü Sinan Erdem Spor Salonu’nda karşı karşıya gelecek iki yıldızlar karmasından Asya Karması’na Eskişehir Basket’in baş antrenörü Josep Berrocal, Avrupa Karmasına ise Darüşşafaka’nın teknik patronu David Blatt koçluk yapacak.

Tahincioğlu All-Star 2018’de karşılaşmaya ilk beşte başlayacak oyuncular halk oylamasıyla belirlenirken, yedekler de oylama rakamları ve antrenör tercihleri de göz önünde bulundurularak belirlendi.

Parkenin Sihirbazları Tüm Basketbol Severleri All-Star’a Bekliyor
‘Parkenin Sihirbazları Sahada’ parolasıyla düzenlenen organizasyon süresince Asya ve Avrupa Karmaları’nın gösteri maçının yanı sıra LeasePlan Yetenek, ING Bank 3 Sayı ve Tahincioğlu Smaç Yarışmaları’nda maharetlerini spor severlerin beğenisine sunacak. Sürpriz devre arası etkinliklerinin renk katacağı Tahincioğlu All-Star 2018, tribünleri dolduran basketbol severlere çeşitli gösteriler, ödüllü yarışmalar, sürpriz performanslar ve Sinan Erdem Spor Salonu’nun muhteşem atmosferi ile unutulmaz bir All-Star deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor.


Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.